Автоцивілка онлайн

Оберіть Ваш варіант розрахунку

Введіть держ номер автомобіля у форматі АВ1234СЕ

Виберіть тип транспортного засобу

Оберіть діапазон, що включає об'єм двигуна автомобіля

Оберіть тип причепу

Введіть або оберіть зі списку місто реєстрації власника

Arx
Colonnade
Європейський Страховий Альянс
Ingo
PZU
TAC
Uniqa
Universalna
USG Vienna Insurance Group
VUSO

Клієнти нещодавно провели розрахунок

24.07.2024 21:29
Яготин
Легковий, 0-1600
ТАС 1 254.60 грн
24.07.2024 21:28
Яготин
Легковий, 0-1600
ТАС 1 031.40 грн
24.07.2024 21:27
Яготин
Легковий, 0-1600
ТАС 1 031.40 грн
24.07.2024 21:06
Київ
Легковий, 0-1600
EIA 2 372.00 грн
24.07.2024 21:29 Яготин (Яготинський район, Київська область) Легковий, 0-1600 1000-1600 грн ТАС 1 254.60 грн
24.07.2024 21:28 Яготин (Яготинський район, Київська область) Легковий, 0-1600 2000-3200 грн ТАС 1 031.40 грн
24.07.2024 21:27 Яготин (Яготинський район, Київська область) Легковий, 0-1600 2000-3200 грн ТАС 1 031.40 грн
24.07.2024 21:06 Київ Легковий, 0-1600 0 грн EIA 2 372.00 грн

Навіть досвідчений водій має ризик потрапити в ДТП та зіткнутися з юридичними і фінансовими негараздами, а відсутність обов’язкового страхування – це штрафи, заборона на користування авто та інші проблеми із законом.

Уникнути цього допоможе автоцивілка в Вінниці, яку можна придбати в компанії Broko. Цілодобовий доступ дозволить оформити договір із надійною компанією і отримати поліс будь-де та будь-коли.

Суть і призначення ОСЦПВ

Автоцивілка – це обов’язкове страхування цивільної відповідальності власників ТЗ, вона є обов’язковим видом страхування кожного власника автомобіля. Такий поліс призначений для відшкодування збитків не власнику або водієві застрахованого авто, а іншим потерпілим.

Саме водії/власники машини відшкодовують збитки третім особам, постраждалим в ДТП. Тобто мета автоцивілки – захист відповідальності перед третіми особами, що можуть постраждати з вашої вини на дорозі. Компенсація заподіяної шкоди іншим особам – характерна риса, яку має ОСЦПВ. Фірма-страхувальник гарантовано виплачує компенсації за шкоду здоров’ю і майну потерпілим в ДТП, знімаючи з вас фінансовий тягар.

Купити поліс ОСЦПВ дійсно вигідно: цифровий поліс вноситься до офіційної бази МТСБУ і автоматично оновлюється, а ви заощаджуєте час, не прив’язуєтесь до місцезнаходження, дня і часу, не стоїте в черзі та самостійно обираєте пропозицію страхування.

Чому онлайн автоцивілка – найпопулярніший поліс

Без цього типу страхування не обійтись жодному автовласнику. За відсутності поліса на водія можуть накласти штраф через порушення закону, тому цей документ так само важливий, як техпаспорт і водійські права. Також він з одного боку страхує права потерпілих, яким гарантовано виплачується компенсація, а з іншого – страхує винуватця аварії від чималих витрат на відшкодування збитків та серйозної юридичної відповідальності.

Страховка мінімізує витрати кожної сторони-учасниці ДТП, що особливо актуально при недостатній платоспроможності. Автоцивілкою ви зможете покрити витрати потерпілих на ремонт машини, лікування при отриманні травм та ін. При цьому варто пам’ятати, що у ОСЦПВ є ліміти для відшкодування фізичних і матеріальних збитків. І якщо сума вийде більшою, залишок ви маєте виплатити самостійно, тому доцільно оформити поліс на добровільну цивільну відповідальність для збільшення ліміту.

Автоцивілка онлайн в Broko оформлюється у цифровому форматі, тому, відправляючись в поїздку або на роботу, ви точно не загубите електронний поліс ОСЦПВ та не забудете його вдома, адже документ зберігається в додатку, оновлюється в базі МТСБУ.

Як формується вартість поліса на порталі Broko

Обсяги страхового внеску визначаються страховою фірмою з урахуванням низки параметрів:

 • місце прописки автовласника;
 • тип ТЗ, обсяг двигуна та ін. характеристики;
 • строк поліса;
 • сфери і умови експлуатації авто;
 • пільги;
 • розмір франшизи.

Але в будь-якому випадку оформлення ОСЦПВ онлайн – це вигідно. Також вартість поліса менша завдяки відсутності паперових документів та логістики, а знижка робить ціну ще приємнішою.

Збираєтесь за кордон на власному авто? Корисно оформити Зелену карту. Це ОСЦПВ в європейському варіанті. Green card працює за кордоном і відшкодовує матеріальні та фізичні збитки постраждалим у ДТП в країні перебування українського ТЗ. Карта звільняє винуватця від самостійної компенсації – це зробить СК. Також поліс убереже від депортації і штрафів, які можуть сягати 1000 євро.

В разі аварії за кордоном необхідно просто викликати і дочекатися поліцію для фіксації події і пред’явити Грін кард. Після цього повідомити СК про ДТП, надати необхідні документи і фото-доказ події.

Як запросити виплату компенсації за автоцивілкою

Якщо ви стали винуватцем аварії, фірма компенсує збитки лише потерпілим.

Для отримання виплат автоцивілки треба подати заяву до СК протягом 3 днів із моменту аварії, додавши пакет документів:

 • європротокол (якщо застосовувався);
 • паспорт, ID-картку;
 • ІПН;
 • документ на права власності на пошкоджене авто на момент ДТП;
 • свідоцтво про смерть постраждалого або документи, підтверджуючі каліцтво/присвоєння інвалідності/витрати на лікування тощо;
 • реквізити банківської картки.

Якщо ДТП оформлювала поліція, до списку додається судове рішення про визнання провини однієї сторони аварії. Рішення приймається протягом 15 днів, виплата надходить у термін 60-90 днів.

Важливо! Щоб виплата компенсації відбулася згідно із законодавством, обидві сторони аварії мають повідомити про подію СК заявою, дочекатися працівників підрозділу поліції та фіксація деталей ДТП, якщо не застосовується європротокол, не чіпати ТЗ до приїзду відповідних служб і зробити фото/відео-докази для СК.

Три кроки, щоб оформити автоцивілку

 1. Розрахуйте страхову вартість: для цього введіть державний номер авто або його параметри.
 2. Ознайомтесь із пропозиціями та умовами від надійних страхових компаній.
 3. Оберіть фірму-страхувальника та сплатіть внесок за онлайн страхування.

Через кілька хвилин ви отримаєте на електронну пошту екземпляр договору із компанією і готовий поліс. Також страховка завантажується в особистий кабінет у мобільному додатку.

Щоб оформити ОСЦПВ, потрібні паспорт, ID картки або водійське посвідчення, ІПН і техпаспорт.

Причини купити автоцивілку онлайн на Broko

Наш портал створений відомою у 120 країнах корпорацією «Аон», що є лідером у сфері ризик-менеджменту і страхових послуг, тому ви можете бути впевнені у перевагах сервісу:

 • вигідна ціна: за рахунок відсутності адміністративних та логістичних витрат, вартість нижча, ніж в офлайн-установах;
 • співпраця з надійними СК: наші партнери – фірми, що гарантують конфіденційність, безпеку страхової угоди, вигідні умови і тарифи та вчасні виплати компенсації;
 • можливість обрати страхувальника під власні потреби і можливості;
 • офіційна реєстрація полісу: страховка автоматично завантажується і оновлюється в МТСБУ і мобільному додатку;
 • нагадування про продовження дії полісу перед закінченням його терміну;
 • зручна оплата карткою будь-якого українського банку;
 • швидкість: оформлення і отримання полісу за 5-10 хв.

Автоцивілка онлайн – вигідне вирішення питань учасників ДТП цивілізованим і простим способом без зайвих юридичних та фінансових проблем. Оформіть поліс на порталі Broko, а решту візьме на себе страхова фірма!FAQ

Що таке автоцивілка (ОСЦПВ) і навіщо вона потрібна?

Автоцивілка – обов’язкове страхування цивільної відповідальності винного в ДТП перед 3-ми особами, що постраждали в аварії. Поліс гарантує компенсацію збитків потерпілим від страхової компанії у випадку пошкодження авто, а також відшкодування у випадку смерті або каліцтва та ін. шкоди здоров’ю. Власник застрахованого ТЗ не отримує виплат для себе, проте звільняється від обов’язку самостійно платити постраждалим. ОСЦПВ таке ж важливе як техпаспорт чи права, тому кожний водій повинен завжди мати цю страховку при собі.

Як оформити автоцивілку онлайн?

Оформлення ОСЦПВ на нашому порталі займає кілька хвилин. Спочатку треба розрахувати вартість поліса через номер/характеристики авто, вибрати страхову компанію, ознайомитися із умовами договору, заповнити анкету та подати документи – паспорт/водійське посвідчення, ІПН, техпаспорт авто та сплатити страховий внесок. Поліс прийде на e-mail через 5-10 хв.

Чи безпечно купувати автоцивілку через Інтернет?

Портал Broko гарантує абсолютно безпечну і прозору онлайн-покупку автоцивілки. Ми працюємо з перевіреними страховими компаніями, що мають гарантію надійності від МТСБУ. Також на сайті надані професійні рейтинги кожної фірми. Крім цього, вартість поліса ви самостійно розраховуєте в онлайн-системі, і на цю цифру страхувальник ніяк не може впливати, тому ви отримаєте вигідну вартість без зайвих переплат.

Як перевірити статус свого полісу автоцивілки онлайн?

Дізнатися про статус полісу ОСЦПВ можна на сайті МТСБУ. Для цього впишіть у графу номер авто, ВІН-код або номер полісу і дату, на яку треба перевірити чинність страховки. Тисніть «Пошук», і побачите інформацію про автоцивілку. Слідкуйте, щоб поліс не був простроченим, і купуйте новий найпізніше – в день закінчення строку попереднього, щоб уникнути штрафів та ін. проблем.

Як діяти у разі ДТП, маючи автоцивілку?

Якщо ви стали винним у ДТП, автоцивілка допоможе виплатити компенсацію постраждалим, а вас – звільнити від фінансових і юридичних проблем. Для цього необхідно одразу викликати поліцію і за потреби швидку, зробити фото місця події/пошкоджень тощо, протягом 3 днів повідомити СК про аварію та надати пакет документів – паспорт, ІПН, підтвердження права власності на авто на момент аварії, документи, що підтверджують фізичні збитки потерпілих або смерть, номер банківського рахунку. Рішення приймається за 15 діб, а виплата надходить в середньому за 60 днів.

Як продовжити або оновити поліс автоцивілки онлайн?

Автоцивілка – обов’язковий поліс, тому він має бути чинним цілий рік. Наш сервіс завчасно надішле нагадування про завершення строку дії ОСЦПВ, але ви також можете вказати цю дату самостійно. Наприклад, щоб уникнути накладок, можна оновлювати поліс за 2-4 тижні до закінчення попереднього. Для продовження/оновлення полісу подайте документи у страхову компанію онлайн і запросіть продовження, вказавши необхідну дату.

© Аон Україна 2024. Всі права захищено.
Ми у Естонії, Ми у Латвії, Ми у Литві
Глобальна політика конфіденційності AON. Політика приватності. Згода на обробку персональних даних. Slapukų nuostatos