Згода на обробку персональних даних

Я, клієнт, даю згоду на зберігання та обробку моїх персональних даних на території України, на території республіки Литва та на території Ірландії.

До персональних даних відносяться: прізвище, ім'я, по батькові, місця проживання, контактні телефони, факси, адреси електронної пошти з боку Виконавця відповідно до наступної мети:

  • надання клієнту агентських послуг у страхуванні через інтернет платформу (магазин) broko.ua

Виконавець зобов'язується здійснювати обробку персональних даних відповідно до вимог законодавства України з обробки персональних даних.

Я даю згоду з тим, що мої персональні дані можуть бути передані третім особам, якщо цього вимагають умови надання заявлених мною послуг.

Я доручаю Виконавцю, в разі, якщо цього вимагають правила та / або Регламенти відповідних сервісів, служб, публічних реєстрів опублікувати мої персональні дані в базах даних відповідних сервісів, служб, публічних реєстрах за формою та розмірами, необхідними для функціонування таких сервісів, служб, реєстрів.

Я згоден з тим, що відмова від надання згоди на обробку персональних даних або його відкликання може привести до наступного:

  • Відмова з боку Виконавця в наданні відповідних послуг, якщо ці послуги не можуть бути надані без необхідності в обробці персональних даних клієнта;


Права клієнта по відношенню до його персональних даних вказані в ст. 8 Закону України "Про захист персональних даних". Якщо клієнт має намір відкликати свою згоду на обробку його персональних даних з боку Виконавця, він робить такий відгук шляхом направлення на адресу Виконавця відповідного розпорядження в простій письмовій формі на адресу help@broko.com.ua
© Аон Україна 2024. Всі права захищено.
Ми у Естонії, Ми у Латвії, Ми у Литві
Глобальна політика конфіденційності AON. Політика приватності. Згода на обробку персональних даних. Slapukų nuostatos