Про нас

BROKO

BROKO – найкраща платформа онлайн страхування в Балтиці від надійного міжнародного брокера тепер доступна в Україні. На ній ми допоможемо Вам з легкістю в режимі «онлайн» придбати автоцивілку (поліс ОСЦПВ - обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності), перед цим порівнявши вартість та умови страхових полісів різних страхових компаній.

Наш сервіс створений та підтримується міжнародною корпорацією «Аон» (див. нижче). Завдяки поєднанню міжнародного досвіду цієї компанії та локальної експертизи представництва «Аон» в Україні ми пропонуємо лише перевірені продукти автострахування та співпрацюємо з надійними страховими компаніями.

Довіра

Ми неймовірно цінуємо Вашу довіру до нас. Ми гарантуємо безпеку та конфіденційність Ваших особистих даних та обробляємо їх відповідно до законодавства України, зокрема, Закону України від 1 червня 2010 року №2297-VI «Про захист персональних даних» .

Про корпорацію «Аон»

Компанія «Аон» - відома провідна компанія в області ризик-менеджменту, брокерських послуг зі страхування та перестрахування, консалтингу у галузі управління персоналом. Вона неодноразово визнавалася кращим брокером в світі, кращим страховим посередником, посередником з перестрахування, менеджером по роботі з клієнтами та кращою консалтинговою компанією. Компанія представлена у більш як 120 країнах світу та налічує в своїй команді понад 50 тис. професіоналів. В Україні компанія здійснює свою діяльність з 1994 року. АОН в Україні є найбільшим страховим посередником на українському ринку, надає агентські послуги та послуги брокера у страхуванні та перестрахуванні.

ТОВ Аон Україна не надає послуги страхування.

Підтримка

Ми раді Вашим думкам щодо нашої роботи, питанням та побажанням, як ми можемо ставати ще кращими (бо немає меж досконалості).

Якщо Ви хочете проконсультуватися з нами щодо користування нашою платформою, зателефонуйте за номером: + 38 066 906 6009
Агов! Не марнуймо час: біжімо разом обирати Ваш ідеальний страховий поліс!

© Аон Україна 2024. Всі права захищено.
Ми у Естонії, Ми у Латвії, Ми у Литві
Глобальна політика конфіденційності AON. Політика приватності. Згода на обробку персональних даних. Slapukų nuostatos